כתובת: רח’ כצנלסון 35, קרית טבעון

טלפון: 04-9831142

דואר אלקטרוני: [email protected]

בקרו אותנו בפייסבוק: קונסרבטוריון קריית טבעון

הצטרפו לקבוצת ווטסאפ שקטה: https://chat.whatsapp.com/LQVY7RRuUn6LVZimoALkRc

שנת תשפ"ד נפתחת ביום שישי  1/9/2023

הקונסרבטוריון בקרית טבעון נותן מענה ללימודי המוזיקה ולצרכי הנגינה והשירה המגוונים בראייה חינוכית ובפיקוח משרד החינוך, אנו שמים דגש מיוחד על ההתפתחות האישית של כל תלמיד לפי יכולתו תוך התמקדות בכישוריו האישיים. הסיסמה "כל אחד יכול" נותנת הזדמנות לכל ילד וילדה להתנסות בלימודי המוזיקה: נגינה, שירה, הלחנה וידע רחב על מוזיקה בכלל.

הקונסרבטוריון נותן מענה ללימודים פרטניים, אך לא רק! הסדנאות, הקונצרטים, ההופעות וההתנסויות שכל תלמיד חווה ועובר במהלך השנה, מעניקים לו עושר מוזיקלי המרחיב את אופקיו. התזמורות, ההרכבים והמקהלות כשלכל תלמיד יש את ההזדמנות להצטרף אליהם, מאפשרים יצירה אמנותית מגוונת בין כתלי הקונסרבטוריון, היכולת לנגן בצוות ולהופיע בפני קהל ברמת ביצוע גבוהה, גם הם חלק מהמטרות החינוכיות הניצבות בפנינו.

הקונסרבטוריון מעמיד לרשותם של כל ילד וילדה המעוניינים להתקדם עקב כישוריהם ורצונם להתפתח במוזיקה, את המורים והכלים המקצועיים כולל מסלול הבגרות ורסיטל לבגרות, רבים הם המחקרים על "הטוב" שעושה הנגינה בהתפתחות הרגשית והאינטלקטואלית של הילד (זיכרון, ריכוז, הרגלי עבודה, דמיון, רגישות ועוד)  כל זה והחוויה המוענקת לילד בחשיפה לעולם הצלילים וההרמוניות מהווים סיבה טובה להשתלב במסלולי הלימוד המגוונים בקונסרבטוריון.

 

צוות הקונסרבטוריון:

חזי פלד- מנהל
חובב בן סעדיה – יועץ פדגוגי
מנחם גרודזינסקי - תזמורות ופרויקטים
אורה גייגר - ריכוז הטרום כלי וחליליות
דבורה עקיבא, לילך רוזנפלד - מזכירות 

אדאם בטאש - אב בית

בברכת צלילים מהנים
חזי פלד
מנהל הקונסרבטוריון